VOLNÁ MÍSTA

Hledáte smysluplnou práci?  Spolupráci a komunikaci ve firmě?   Podporující management?  Příjemné pracovní prostředí?  Příležitost k růstu či přístup k technologiím a informacím k vykonávané práci?

Pracovník elektroprojekce Elektromontér

Pracovní náplň:

  • kreslení technických výkresů, projektování elektrických instalací

Požadujeme

  • SŠ/ VŠ elektro
  • znalost práce na PC, programu AutoCAD
  • řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

  • stravné za práce mimo provozovnu
  • možnost seberealizace a rozvoje
  • možnost dalšího vzdělávání, firemní školení
  • práci v přátelském kolektivu ve výrobní společnosti s dlouholetou tradicí

  • elektroinstalace v průmyslu

Požadujeme:

  • výuční list v oboru elektro
  • osvědčení z vyhl. č. 50/1978 Sb.
  • řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

Kontaktní formulář pro zájemce o práci